Iskra Telefon Skontaktuj się z nami: (62) 785 01 42
Home sepUber uns sepProdukty
 • Wählen Sie Sprachen:
 • You are here:

  HomeseparatorUber uns

  O nas

  Tartak ISKRA jest prężnie i dynamicznie rozwijającą się firmą rodzinną założoną w 1995 roku, początkowo świadcząc usługi przetarcia drewna iglastego oraz liściastego. Obecnie jesteśmy cenionym producentem wyrobów z drewna w naszym regionie, a także za granicą w takich krajach jak Włochy, Anglia i Niemcy. Do grona naszych klientów należą duże i średnie firmy developerskie jak również mniejsze zakłady oraz klienci indywidualni. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze pracowniczej dokonujemy dokładnej kontroli całego procesu produkcyjnego począwszy od zakupu drewna w polskich lasach, poprzez cały proces technologiczny jego przerobu wytwarzamy wyroby o bardzo wysokiej jakości i trwałości. Ciągłe inwestycje w park maszynowy oparty na nowych technologiach jak również w bazę transportową sprawiają, że z roku na rok zwiększamy nasze moce produkcyjne, chcąc sprostać zwiększonym zamówieniom naszych klientów. Tartak ISKRA  produkuje ogólnie pojęte drewno budowlane, impregnowane zanurzeniowo. Posiadamy bardzo duży potencjał suszarniczy stanowiący bazę do produkowanych również desek podłogowych i boazerii podbitkowych oraz innych wyrobów stolarskich. W ofercie  jest również tarcica suszona iglasta i liściasta dla przemysłu meblarskiego i stolarki otworowej.

  W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail.

  Z przyjemnością odpowiemy Państwu na wszystkie pytania.

  Nagrody i wyróżnienia

  21 lutego 2009 r. w Sali Balowej hotelu “Perła” miała miejsce uroczysta Gala VIII edycji Oleśnickiego Sukcesu Gospodarczego, podczas której najlepszym przedsiębiorcom powiatu oleśnickiego zostały wręczone nagrody i wyróżnienia za działalność w roku 2008.Tartak ISKRA reprezentowany przez właścicieli Annę i Krzysztofa Smorawskich może poszczycić się tym iż dołączył do ścisłej czołówki firm powiatu oleśnickiego, nominowanych w kategorii ZA SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA W ROZWOJU PRZEDSIĘBIORSTWA.

   

   

   

   

  V Międzynarodowe Targi Drewna DREWOOD 2010, to kolejne wydarzenie dla firm z branży drzewnej w którym nie mogło zabraknąć tartaku ISKRA. Zgromadzona dnia 20 marca 2010 komisja targów zdecydowała o przyznaniu nagród w konkursie Organizatora targów DREWOOD 2010. Grand Prix targów DREWOOD w najciekawsze stoisko otrzymuje  Tartak Iskra za estetykę i funkcjonalność stoiska.

   

   

   

   

   

  W dniach 16-18 marca 2012 w Hali Stulecia we Wrocławiu po raz kolejny zorganizowane zostały VII Międzynarodowe Targi Drewna DREWOOD. Wrocławskie Międzynarodowe Targi Drewna DREWOOD są ugruntowaną od lat imprezą branży przemysłu drzewnego. Wyróżnienie w kategorii Najciekawsze stoisko przyznano firmie tartak ISKRA, doceniając oryginalną zabudowę wykorzystującą wyłącznie materiały drewniane.

  logo zap_ofert nagrody ce galeria