Iskra Telefon Skontaktuj się z nami: (62) 785 01 42
Strona główna sepO nas sepProdukty
 • Wybierz język:
 • Jesteś tutaj:

  Tartak ISKRAseparatorO nas

  Tartak ISKRA w okolicach Wrocławia

  Tartak ISKRA to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo specjalizujące się w usługach z zakresu produkcji drewna budowlanego. Istniejemy w branży od ponad 20 lat. Wysoka jakość świadczonych przez nas usług oraz doświadczenie sprawiły, że obecnie jesteśmy cenionym producentem drewnianych artykułów budowlanych. Jakość naszych produktów doceniana jest nie tylko w naszym regionie, ale również za granicą, w takich krajach, jak m.in. Włochy, Anglia oraz Niemcy.
  Naszymi odbiorcami są zarówno małe zakłady, jak również duże firmy deweloperskie. Współpracujemy także z klientami indywidualnymi.

  Naszym priorytetem jest dostarczenie Państwu artykułów o najwyższej jakości. W związku z tym oferowane przez nas elementy z drewna poddawane są rygorystycznej kontroli podczas całego procesu produkcji.

  Posiadamy własny nowoczesny park maszynowy, dzięki któremu możemy sprostać nawet dużym zamówieniom poprzez zwiększenie mocy produkcyjnej. Dysponujemy także świetnie przygotowaną bazą transportową.

  Specjalizujemy się w produkcji wysokiej klasy drewna budowlanego, które jest impregnowane metodą zanurzeniową.

  Nasz tartak niedaleko Wrocławia posiada bardzo duży potencjał suszarniczy, który stanowi bazę do produkcji desek podłogowych, w tym desek sosnowych oraz olchowych, a także boazerii podbitkowych i innych wyrobów stolarskich.
  W asortymencie tartaku ISKRA znajdą Państwo również suszoną tarcicę podłogową iglastą oraz liściastą, która bardzo dobrze sprawdza się w przemyśle meblarskim oraz stolarce otworowej.

  Jeśli mają Państwo jakieś pytania odnośnie oferty naszego przedsiębiorstwa, prosimy o kontakt telefoniczny albo e-mail. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania.

  Nagrody i wyróżnienia

  21 lutego 2009 r., podczas uroczystej Gali VIII edycji Oleśnickiego Sukcesu Gospodarczego, odbywającej się w Sali Balowej hotelu „Perła”, najlepszym przedsiębiorstwom z powiatu oleśnickiego wręczono nagrody wyróżnienia za działalność w 2008 roku. Wśród wyróżnionych ZA SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA W ROZWOJU PRZEDSIĘBIORSTWA znalazł się także tartak ISKRA, który podczas gali był reprezentowany przez właścicieli Annę i Krzysztofa Smorawskich.

  Podczas V Międzynarodowych Targów Drewna DREWOOD 2010, decyzją komisji targów, nasze stoisko zostało wyróżnione w konkursie organizatora targów, jako najciekawsze stoisko pod względem estetyki oraz funkcjonalności.

  Podczas VII Międzynarodowych Targów Drewna DREWOOD które odbyły się w dniach 16-18 marca we wrocławskiej Hali Stulecia, otrzymaliśmy wyróżnienie w kategorii Najciekawsze Stoisko; organizatorzy docenili wykonaną przez nas oryginalną zabudowę, która wykorzystywała wyłącznie materiały drewniane.

  W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail.

  Z przyjemnością odpowiemy Państwu na wszystkie pytania.

  Nagrody i wyróżnienia

  21 lutego 2009 r. w Sali Balowej hotelu "Perła" miała miejsce uroczysta Gala VIII edycji Oleśnickiego Sukcesu Gospodarczego, podczas której najlepszym przedsiębiorcom powiatu oleśnickiego zostały wręczone nagrody i wyróżnienia za działalność w roku 2008.Tartak ISKRA reprezentowany przez właścicieli Annę i Krzysztofa Smorawskich może poszczycić się tym iż dołączył do ścisłej czołówki firm powiatu oleśnickiego, nominowanych w kategorii ZA SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA W ROZWOJU PRZEDSIĘBIORSTWA.

   

   

   

   

  V Międzynarodowe Targi Drewna DREWOOD 2010, to kolejne wydarzenie dla firm z branży drzewnej w którym nie mogło zabraknąć tartaku ISKRA. Zgromadzona dnia 20 marca 2010 komisja targów zdecydowała o przyznaniu nagród w konkursie Organizatora targów DREWOOD 2010. Grand Prix targów DREWOOD w najciekawsze stoisko otrzymuje  Tartak Iskra za estetykę i funkcjonalność stoiska.

   

   

   

   

   

  W dniach 16-18 marca 2012 w Hali Stulecia we Wrocławiu po raz kolejny zorganizowane zostały VII Międzynarodowe Targi Drewna DREWOOD. Wrocławskie Międzynarodowe Targi Drewna DREWOOD są ugruntowaną od lat imprezą branży przemysłu drzewnego. Wyróżnienie w kategorii Najciekawsze stoisko przyznano firmie tartak ISKRA, doceniając oryginalną zabudowę wykorzystującą wyłącznie materiały drewniane.

  logo zap_ofert nagrody ce galeria